Nauka w naszym studiu jest oparta na słynnym cytacie Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż – zapamiętam. Pozwól wziąć udział, a … wzbudzisz we mnie pragnienie”. Nasi nauczyciele pokazują uczniom w jaki sposób należy się uczyć: co należy robić, a czego unikać i aktywnie ich w tym wspierają, ale uczniowie uczą się sami, ponieważ jest to najbardziej skuteczny sposób nauki. Żeby dobrze używać czasów w języku angielskim, nie trzeba wiedzieć jak się one nazywają i do czego służą, lecz wyczuwać kiedy i jak ich używać. Nie uczymy terminologii, lecz wiedzy praktycznej, przydatnej w życiu.

Każdy nasz uczeń dostaje indywidualny program nauczania dostosowany do jego potrzeb i zatwierdzony przez metodyka szkoły. Zapewniamy wszystkie niezbędne najwyższej jakości materiały potrzebne do nauki. Nauka nie kończy się po wyjściu z naszego Studia – uczeń każdorazowo otrzymuje mailowo spersonalizowaną „Przyjemność domową” (ciekawe materiały szlifujące omawiane tematy w postaci piosenek, filmów, artykułów, ćwiczeń interaktywnych itd.). Nasi uczniowie regularnie otrzymują informacje o swoich postępach, a kurs kończy się egzaminem sprawdzającym, po którym uczeń otrzymuje certyfikat znajomości języka na poziomie, który osiągnął.

Kładziemy jednakowy nacisk na ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych:
- mówienie (tzw. „konwersacje” są niezbędnym elementem każdej lekcji; aktywna praca nad poprawną wymową i akcentem)
- słuchanie (regularne słuchanie piosenek i oglądanie filmów, aktywny udział w „konwersacjach”)
- czytanie (regularne przerabianie ciekawych artykułów, szlifujące umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz czytanie ciekawych książek poza lekcjami)
- pisanie (w zależności od zapotrzebowania ucznia – np. przerabianie typowo egzaminacyjnych prac pisemnych, praca nad komunikacją biznesową, tworzenie prezentacji itd.)

 

  • cicha i spokojna okolica przy parku
  • dogodny dojazd, przy samym Centrum miasta
  • w pełni wyposażone sale
  • Wi-Fi
  • kawa/herbata