A tak ocenili nas uczniowie

Historia Julii Laskowskiej

 

To najlepsza szkoła językowa do jakiej chodziłam, a przez kilka przebrnęłam. Nauczyciele doskonale wiedzą jak skutecznie nauczyć języka, trzeba tylko słuchać ich porad i dać trochę od siebie. Można liczyć na sporą dawkę wskazówek oraz indywidualne i elastyczne podejście. Wiedzą jak zmotywować do nauki i zbudować pewność siebie.
Przez kilka lat nie skuteczniej nauki w innych szkołach nawet nie pomyślałam że będę w stanie przeczytać anglojęzyczną książkę w oryginale czy obejrzeć film bez polskich napisów. Teraz nie sprawia mi to żadnych problemów a wręcz przyjemność.
Zdecydowanie polecam studio Spicz!😀
Marta Krasuska, Warszawa

Przez lata próbowałem uczyć się języków obcych, ale bez skutku. Sposób nauczania ich w szkole i na studiach, był ładnie mówiąc załamujący. W związku z nową pracą, w której muszę dobrze posługiwać się językiem angielskim, po długim i wyczerpującym szukaniu, znalazłem szkołę Spicz. To był moment przełomowy w moim życiu. Po 3 miesiącach jestem w stanie oglądać filmy po angielsku bez napisów, gdzie wcześniej mogłem o tym pomarzyć. Dodatkowo jestem odpowiedzialny za obsługę techniczną dla Vip'ów z USA, Wielkiej Brytanii czy z Hong Kongu. Dzięki nauce w tej szkole, byłem w stanie swobodnie z nimi rozmawiać bez obawy, że sobie nie poradzę bądź nie zrozumiem co do mnie mówią. Wkrótce będę kontynuować kurs, bo wiem co mogę jeszcze poprawić i wejść na wyższy poziom językowy.
Gorąco polecam szkołę Spicz!! 😀
Marcin Matysiak, Warszawa

Polecamy każdemu kurs języka angielskiego w Spicz! Przez rok uczęszczania na zajęciach z Andrew nauczyliśmy się więcej niż przez pięć lat szkoły. Różnorodne techniki nauczania, jak i indywidualne podejście do każdego z nas przynosi doskonałe efekty. Na naszą prośbę nacisk podczas spotkań kładziemy na mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Zawsze przyjazna atmosfera na zajęciach sprzyja procesowi nauki. Home Pleasure będące formą zadania domowego – jak sama nazwa wskazuje - zawsze sprawia dużo przyjemności. Kreatywność, zaangażowanie oraz ogromne poczucie humoru, to z pewnością cechy, które wyróżniają Andrew jako doskonałego nauczyciela. Godziny zajęć są ustalane indywidualnie, co wprowadza ogromną elastyczność i możliwość pogodzenia pracy zawodowej z nauką. Innymi słowy polecamy w 100%.
Emil Szopa, Warszawa

Edyta is a really fantastic teacher and I would recommend her to anyone with an interest in learning Polish. She has a great sense of humour and the lessons and homework are always varied and fun. Edyta is also demanding, but is an excellent motivator - a great combination! I was amazed at how quickly i was able to go from a few sparse words here and there to full conversational Polish.
Andrew Monks, England

Jestem typowym przedstawicielem Polaka z filmu "Dzień Świra", który przez 30 lat bez powodzenia uczył się języka angielskiego. Ilość szkół, w których próbowałem się uczyć, jest niezliczona. Marzył mi się nauczyciel, który zarazi mnie pasją, będzie na tyle wymagający aby mnie zmobilizować i na tyle elastyczny aby mnie nie zniechęcić. Znalazłem. Pan Andrzej ze szkoły Spicz to nie tylko bardzo dobry nauczyciel, to doskonały psycholog. Przełamał mój strach przed mówieniem w 2 miesiące. Dla mnie to najlepsza szkoła do jakiej kiedykolwiek chodziłem. W niczym nie przypomina klasycznych kursów językowych.
Maciej Widzowski, Warszawa

Edyta's classes are fun and diverse, and her strength is her ability to make the students speak Polish from the very beginning. While the focus in class is on speaking and on correcting written texts, Edyta prepares a list of useful home activities after each class, such as watching and commenting subtitled videos in Polish, or transcribing audio texts. She knows a lot of learning resources, and she is also willing to adapt her teaching style to individual needs. I would strongly recommend her to anybody who wants to be fluent in Polish!
Johann Wendel, Germany

Miałam lekcje w różnych szkołach i z różnymi lektorami ale dopiero tutaj nauczyłam się mówić (ciągle się uczę 🙂 ) Pan Andrzej to bardzo świadomy nauczyciel, jest zaangażowany i rzeczywiście chce pomóc. Polecam na 100% !!!!
Anna Mróz, Warszawa

Pani Klaudyna w przejrzysty sposób i cierpliwie tłumaczy wszystkie tematy, przy czym lekcje odbywają się w przemiłej atmosferze. Zawsze przygotowana do zajęć, z zaangażowaniem przerabia materiał.
Małgorzata Bodzon, Warszawa

Edyta is very friendly and fun, but also demanding in what she expected from me during the lessons and homework.  She made me feel comfortable and gave me practical examples and fun tools to help me learn.  This is exactly what I needed, and I would definitely recommend her to anyone who is learning Polish!
Tristan Sakura, Seattle, US

Nie wiem w czym tkwi tajemnica nauczania tej szkoły ale efekty są zaskakujące.
Izabella Laskowska, Warszawa

Lekcje języka angielskiego i konwersacje z Klaudyną to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Klaudyna jest pozytywnie nastawioną i otwartą osobą, przez co można z nią rozmawiać na każdy temat, zaczynając od spraw ogólnych konwersacja często przeradzała się w ciekawą i zawiłą dyskusję, oczywiście w języku angielskim 🙂 Serdecznie polecam zajęcia z Klaudyną, zwłaszcza gdy chce się przełamać swoją barierę językową i zacząć mówić.
Joanna Walkowska, Warszawa

Edyta was an excellent teacher, very structured and taught to my needs. After one month of intensive Polish course, I was able to hold the first full conversation with my mother-in-law. I highly recommended this school if you want to learn and improve your Polish!
Brian Avery, California, US

Polecam szkołę Spicz, a w szczególności Pana Andrzeja. Świetny nauczyciel, zajęcia są prowadzone profesjonalnie i zabawnie - nie da się nudzić! Dzięki zajęciom z Panem Andrzejem spełniło się moje marzenie, skończyłam filologie angielską a potem sama zostałam nauczycielem angielskiego w Cambridge. Gorąco zachęcam do nauki w szkole Spicz!
Izabela Pajączek, Warszawa

Spicz - świetna sprawa! Spory wachlarz języków, których można się z Nimi nauczyć. Nietypowi nauczyciele, z ogromną cierpliwością i humorem wbiją każdemu do głowy wszystkie potrzebne słowa reguły czy nawet rozum nie ważne czy jest się kiepskim w językach czy po prostu upośledzonym psycho-ruchowo. Serdecznie polecam jako ofia…jako uczeń!
Kacper Hadam, Warszawa

Within two months, I learnt polish from scratch to reach a strong B1 level thanks to Edyta. She precisely knew how to adapt her teaching style to me by offering very interactive and intensive lessons. I highly recommend her. //

En deux mois, j’ai appris le polonais pour atteindre un niveau qui me permet maintenant de communiquer au quotidien. Edyta a su s’adapter à mon niveau en offrant des leçons très interactives et intensives. Je la recommande fortement.
Thibaut Dreano, France

Wspaniale prowadzone zajęcia, wyczerpujący materiał, uczę się z przyjemnością. Wszystkim polecam.
Nataliia Stetsenko, Kyiv, Ukraine

Genialne rezultaty, wspaniałe podejście!
Lech Król, Warszawa

Zajęcia są intensywne - dużo czytania, pisania, mówienia - i o to właśnie chodzi! Pan Andrzej podchodzi do każdego ucznia indywidualnie. Dobiera odpowiedni program i metodykę dopasowaną do problemu z jakim boryka się uczeń.... Polecam 🙂
Katarzyna Grabowska, Warszawa

Najlepsze lekcje, polecam 🙂 dzięki zajęciom z Panem Andrzejem jestem bardziej pewna siebie, kiedy mówię w języku angielskim.
Daria Danilczyk, Warszawa

Gorąco polecam szkołę językową Spicz. Śmiało można powiedzieć, że nauczyciele, a w szczególności Pan Andrzej przygotują Cię do każdego egzaminu 🙂
Dzięki Panu Andrzejowi mój syn dostał się do liceum do klasy IB!
Magdalena Jurkowska-Balińska, Warszawa